Everplaces

Hospoda u Hochvaldu

Bílovice-Lutotín 85, 798 41 Bílovice-Lutotín, Česká republika Bílovice-Lutotín 85, 798 41 Bílovice-Lutotín, Česká republika
Food
pub
Hospoda u Hochvaldu. Bílovice-Lutotín, Česká republika
Note

Hospoda u Hochvaldů se nachází v Bílovicích, které leží v sousedství Kostelce na Hané, cca 9 km od Prostějova. Hospoda je v létě provozovaná formou velké zastřešené zahrádky, stylově opravené do podoby selského dvora, a nabízí chráněné venkovní posezení i za nepříznivého počasí.
V nabídce hospody je pivo z Hanušovic, běžný sortiment nápojů, cukrovinek, slaných a kořeněných pochutin, zmrzliny atd. Na otevřeném ohništi se o víkendech opékají různé speciality, v komíně bývá uzený bůček či krkovička, navíc jsou k dispozici jídla ze stálého jídelního lístku. Děti mohou využít skluzavku pro děti, pískoviště, větší pak stolní fotbal a kulečník. Hospůdka je vyhledávanou zastávkou pro cyklisty jedoucí z Prostějova do Čech pod Kosířem, kde je nové Muzeum kočárů, také Hasičské muzeum a zámek se stálou výstavou o Josefu Mánesovi, Kosíř s Hraběcí cestou jménem Hraběnka, a nebo na Bělecký mlýn a Ptení.

pub

Save and share places you love
with Everplaces

Sign up