Everplaces

Lazne Slatinice

Slatinice 29, 783 42 Slatinice, Česká republika Slatinice 29, 783 42 Slatinice, Česká republika
Other
health resort spa
Lazne Slatinice. Slatinice, Česká republika
Note

Lázně se nacházejí v malebném prostředí obce Slatinice a na úpatí Velkého Kosíře, na půli cesty mezi Olomoucí a Prostějovem. Můžete si vyzkoušet více než 100 procedur a masáží, unikátní léčebný pramen i výbornou kuchyni.

Lázně Slatinice jsou léčebné lázně s unikátním přírodním pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku, který blahodárně působí na kloubní chrupavku.

Díky svému jedinečnému minerálnímu složení, pramen léčí a uzdravuje více než 450 let.
Je možnost několik druhů pobytů a to jak pobyty hrazené zdravotními pojišťovnami, tak i pobyty relaxační a rekreační pro samoplátce.

Ubytovací kapacitu tvoří 149 lůžek v lázeňských domech Mánes I, Balnea a nově zrekonstruovaném domě Hanačka. Stravovací služby jsou na vysoké úrovni a hostům jsou nabízena chutná a zdravotně vyvážená jídla, která korespondují s povahou celého léčebného pobytu.

Ať už se zde rozhodnete strávit dovolenou, nebo jedete na doporučení lékaře, čeká Vás široký výběr procedur a masáží, koupele, zábaly, profesionální a příjemný personál, krásné přírodní prostředí, pro sportovce i začátečníky akreditované kurzy Severské chůze, nové prostory lázeňského domu Hanačka, mnoho kulturních akcí a možnost výletů do okolí.

health resort spa

Save and share places you love
with Everplaces

Sign up